Laddare/Inverter Victron MultiPlus Compact 230V VE.Bus
fr.8 263 kr
Välj variant

MultiPlus Compact 230V VE.Bus
8 263 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VictronBeskrivning
En kombinerad laddare och växelriktare från Victron.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| IP-Klassning | IP21 |
| Produkttyp | Laddare/Inverter |
| Färg | Blå |
| Djup | 11, 12,5 cm |
| Höjd | 52, 37,5 cm |
| Bredd | 21,4, 25,5 cm |
| Vikt | 11,4, 11,5, 14,3 kg |
| Effekt/prestanda | 3, 4, 21 W |
| Spänning | 12, 24 V |
| Laddkabel ingår | Ja, Nej |
| Utförande | 12/1200/50-16, 12/1600/70-16, 12/2000/80-30, 24/1600/40-16, 24/2000/50-30 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Laddström | 1, 5, 7, 8 |
| Ström | 16, 3 A |

