Omformare Victron Phoenix 12V VE.Direct SCHUKO
Rek. pris 1 687 kr
fr.1 546 kr
Se priset!
Välj variant

Phoenix 12V VE.Direct SCHUKO
1 546 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VictronBeskrivning
Sinusomformare som omvandlar strömmen från 12V till 230V. Ger en helt ren sinuskurva.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| IP-Klassning | IP21 |
| Produkttyp | Omformare |
| Spänning | 17 V |
| Färg | Blå |
| Djup | 15, 12,5, 27,5, 36,2, 48,5 cm |
| Höjd | 8,6, 11,7, 48,5, 53,3 cm |
| Bredd | 17,2, 21,9, 23,2, 28,5 cm |
| Vikt | 4,1, 7,4, 12,4, 13,2, 19,32 kg |
| Effekt/prestanda | 3, 4, 6, 9, 22 W |
| Utförande | 12/1200, 12/1600, 12/2000, 12/3000, 12/500 |

