Solcellsregulator Victron BlueSolarPWM, Light 12/24V-20A
328 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart
Djup:
2 cm
Höjd:
7 cm
Bredd:
13 cm
Laddström:
2 A

BlueSolar
PWM, Light 12/24V-20A
328 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VictronBeskrivning
En användarvänlig, pålitlig och prisvärd PWM-regulator från Victron.
Regulatorn är utrustad med temperatursensor, trestegs batteriladdning (bulk, absorption och flyt), skydd mot överladdning och kortslutning, omvänd polaritet samt frånkopplar vid lågutspänning.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| Art.Nr. | 103546 |
| Djup | 2 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Höjd | 7 cm |
| Bredd | 13 cm |
| Vikt | 0,15 kg |
| Utförande | PWM, Light 12/24V-20A |
| Färg | Svart |
| Laddström | 2 A |
| Typ | Solcellsregulator |
| EAN-nr | 8719076025351 |

