Bricka HOPPE 350KL Blind
fr.200 kr
Välj variant

350KL Blind
200 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bricka HOPPE 350KL Blind är en bricka (350KLE) 10mm, blind, inga urtag, för utvändingt montage på fönsterdörr. Den uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Bricka HOPPE 350KL Blind är en bricka (350KLE) 10mm, blind, inga urtag, för utvändingt montage på fönsterdörr. Den uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Recensioner
AZVerifierad köpare
för 2 år sedanbra produkt, rekommenderas
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Produkttyp | Bricka |
| Material | Aluminium |
| Färg | F1 Alu. silver, F9 Rostfri Nyans, Svart |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Längd | 170 mm |
| Ytbehandling | Aluminium, Stål, Svart |
