Fönsterhandtag HOPPE Tokyo 1710/66N
fr.222 kr
Välj variant

Tokyo 1710/66N
222 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fönsterhandtag HOPPE Tokyo 1710/66N är ett fönsterhandtag av aluminium för utvändigt montage, rosett med M4 skruvmottagare, inga synliga skruvar på utsida, rakt, förberett för 7x7 sprint. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Fönsterhandtag HOPPE Tokyo 1710/66N är ett fönsterhandtag av aluminium för utvändigt montage, rosett med M4 skruvmottagare, inga synliga skruvar på utsida, rakt, förberett för 7x7 sprint. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Recensioner
GunnarVerifierad köpare
för 2 år sedanSvårt att hitta Hoppe Tokyo med 7mm pinne men här är det.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Utförande | Utvändig |
| Serie | Tokyo |
| Produkttyp | Fönsterhandtag |
| Material | Aluminium |
| Färg | F1 Alu. silver |
| CC-mått | 43 mm |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Längd | 150 mm |
| Modell | M4 Sprint Hål för 7x7 mm, M5 Sprint Hål för 7x7 mm, M5 Sprint Hål för 8x8 mm |
