Täckbricka HOPPE U26SV för Fönster
fr.179 kr
Välj variant

U26SV för Fönster
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Täckbricka HOPPE U26SV för Fönster är en täckbricka för fönster som täcker sprinthålet med skjutbar del och manövreras med löst handtag. Den uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Täckbricka HOPPE U26SV för Fönster är en täckbricka för fönster som täcker sprinthålet med skjutbar del och manövreras med löst handtag. Den uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H672240H |
| Serie | U26SV |
| Typ | Täckbricka |
| Material | Aluminium |
| Färg | F1 Alu. silver, F9 Rostfri Nyans, Svart, Vit |
| CC-mått | 43 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Längd | 60 mm |
| Ytbehandling | Aluminium, Stål, Svart, Vit |
