Insektsnät Fönster Window 130x150cm
119 kr
Se priset!

Insektsnät Fönster Window 130x150cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Finmaskigt, antracitgrått polyesternät som håller flygande insekter ute, men släpper in luft och ljus. Klipp till önskad storlek och sätt upp nätet med det medföljande karborrbandet som är självhäftande.
Varumärke
SilverlineBeskrivning
Finmaskigt, antracitgrått polyesternät som håller flygande insekter ute, men släpper in luft och ljus. Klipp till önskad storlek och sätt upp nätet med det medföljande karborrbandet som är självhäftande.
Egenskaper
| Varumärke | Silverline |
| Art.Nr. | 22450 |
| Bredd | 115 cm |
| Höjd | 230 cm |
| Produkttyp | Insektsnät |
| Material | Flugnät |
| Färg | Svart |
| Längd | 35 cm |
| Vikt | 0,12 kg |
| EAN-nr | 7350007336958 |

