Slagkloss Berg & Berg Trä
149 kr

Trä
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Berg & BergBeskrivning
Slagkloss på 400mm för att installera golv med SvedlocPlus-fog.
Dokument
Recensioner
Thony OVerifierad köpare
för 2 år sedanFör dyrt för en liten träbit, du kan använda vilken brädbit som helst för att knacka ihop detta golv
Egenskaper
| Varumärke | Berg & Berg |
| Art.Nr. | 9500000680 |
| Längd | 450 mm |
| Bredd | 67,4 mm |
| Produkttyp | Kloss |
| Material | Trä |
| Höjd | 25 mm |
| EAN-nr | 7330587950000 |

