Kakel Tenfors Metro Vit Blank 10x30 cm
Pris/frp 374:-
367 kr/m²
Metro Vit Blank 10x30 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kakel Metro Vit Blank 10x30 är ett klassiskt kakel med svagt fasade kanter och blank yta. Ett kakel som blivit berömt genom att det återfinns i stora delar av den franska metron. En klassiker i alla miljöer, både i hemmet och offentliga områden. Kan placeras i både kök och badrum, men fungerar även till väggar i andra områden.
Varumärke
TenforsBeskrivning
Kakel Metro Vit Blank 10x30 är ett klassiskt kakel med svagt fasade kanter och blank yta. Ett kakel som blivit berömt genom att det återfinns i stora delar av den franska metron. En klassiker i alla miljöer, både i hemmet och offentliga områden. Kan placeras i både kök och badrum, men fungerar även till väggar i andra områden.
Eventuella reklamationer görs innan montering. Reklamationer efter montering godkänns ej. Priset är per kvadratmeter, men produkten säljs endast i hela paket. Tänk på att plattan kan se något annorlunda ut i verkligheten då bildkvaliteten skiljer sig mycket från skärm till skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Tenfors |
| Art.Nr. | VA-PT03792 |
| Mått | 10x30 cm |
| Typ | Kakel |
| Kant | Fasad |
| Yta | Blank |
| Frostsäker | Nej |
| Tål Golvvärme | Nej |
| Antal | 1,02 m2/frp |
| Antal | 33 st/frp |
| Tjocklek | 8 mm |
| Färg | Vit |
| Sättyta | Enbart Vägg |
| Åtgång | + 10% |
| Användningsområde | Inomhus |
| Storlek | 10x30 cm |




