Granitplatta Italian Marble White Star 98x98 mm Polerad
Pris/frp 1 199,40:-
1 999 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

White Star 98x98 mm Polerad
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Italian MarbleBeskrivning
En klassisk ljus granit med finkornig struktur. Granit är ett mycket tåligt slitstarkt material.
Egenskaper
| Varumärke | Italian Marble |
| Art.Nr. | 1013 |
| Mått | 9,8x9,8 cm |
| Typ | Granitplatta |
| Yta | Blank |
| Frostsäker | Nej |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Antal | 0,6 m²/frp |
| Antal | 60 st/frp |
| Serie | Star Granit |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Åtgång | + 10% |
| Längd | 9,8 cm |
| Mönster | Granitplatta |
| Form | Kvadratisk |
| Bredd | 9,8 cm |
| Storlek | 9,8x9,8 cm |

