Klinker Lhådös Stone 15x15 cm Beige
727 kr/m²Pris/frp 385,84:-
689 kr/m²Sänkt pris!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Stone 15x15 cm Beige
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Granitkeramik med en känsla av sten i olika kulörer. Går att kombinera med olika storlekar och passar utmärkt i badrum, hall och kök. Kan användas på både vägg och golv.
Varumärke
LhådösBeskrivning
Granitkeramik med en känsla av sten i olika kulörer. Går att kombinera med olika storlekar och passar utmärkt i badrum, hall och kök. Kan användas på både vägg och golv.
OBS! Nyansskiftningar är helt naturliga eftersom keramik är ett naturmaterial. Kontrollera nyanser och storleksvarianter före montering. Reklamation efter montering godkännes ej. Tänk även på att en bildskärm inte alltid kan återge en plattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt. Lägg till ca 10% extra i spill när du beräknar kakel- och klinkeråtgång.
Recensioner
Edvin UVerifierad köpare
för 5 månader sedanRiktigt snygga plattor som känns exklusiva med en naturtrogen design, väldigt nöjd än så länge.
Egenskaper
| Varumärke | Lhådös |
| Art.Nr. | Aceb |
| Mått | 15x15 cm |
| Typ | Klinker |
| Kant | Rak |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Antal | 0,56 m²/frp |
| Tjocklek | 9 mm |
| Serie | Stone |
| Färg | Beige |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Åtgång | +10% |
| Längd | 15 cm |
| Mönster | Sten/betong |
| Form | Kvadratisk |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Bredd | 15 cm |
| Storlek | 15x15 cm |
