Laminatgolv Meister LL 150 White Riverbank Oak 7126 för Stora Rum
326 kr/m²Pris/frp 593,49:-
219 kr/m²Spara 33 %Kampanj52 tim kvar!

LL 150 White Riverbank Oak 7126 för Stora Rum
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

White Riverbank Oak 7126 är ett ljust, vackert och slittåligt laminatgolv med fyrsidig fasning på varje golvplanka.
Varumärke
MeisterBeskrivning
White Riverbank Oak 7126 är ett ljust, vackert och slittåligt laminatgolv med fyrsidig fasning på varje golvplanka.
Anpassat för hem med mycket rörelse eller kommersiella utrymmen som butiker och restauranger. Med en längd på över två meter passar detta laminatgolv i XXL-format, utmärkt in i större rum. Resistent mot vatten i fyra timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Meister |
| Art.Nr. | 600007-2052220-07126 |
| Mönster | 1-Stav |
| Längd | 2052 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | LL 150 |
| Tjocklek | 8 mm |
| Antal | 2,709 m2/frp |
| Antal | 6 st/frp |
| Fog | 5G |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Imitation | Ek |
| Typ | Laminatgolv |
| Nyans | Ljust |
| Tillverkarens Art.Nr. | 600007-2052220-07126 |
| EAN-nr | 4064611175249 |
