Laminatgolv Pergo Perstorp Classic Oak 3-StavPerstorp
Pris/frp 574,40:-
359 kr/m²
Perstorp Classic Oak 3-Stav
Perstorp
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Slitstarka, vackra och miljömässigt förnuftiga golv med livstids garanti (i bostadsmiljö) gör Pergo till ett klokt köp ur alla synvinklar. Public Extreme är utvecklat för att ha enastående slitstyrka för att passa de mest krävande miljöerna. Säljes endast i hela förpackningar. Alla golv från Pergo är miljömärkta med Svanen!
Varumärke
PergoBeskrivning
Slitstarka, vackra och miljömässigt förnuftiga golv med livstids garanti (i bostadsmiljö) gör Pergo till ett klokt köp ur alla synvinklar. Public Extreme är utvecklat för att ha enastående slitstyrka för att passa de mest krävande miljöerna. Säljes endast i hela förpackningar. Alla golv från Pergo är miljömärkta med Svanen!
Laminatgolv i Perstorp serien har också AquaSafe teknologin, vilket gör golvet mer tåligt mot vatten och spill.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Pergo |
| Art.Nr. | 484898 |
| Mönster | 3-Stav |
| Längd | 1200 mm |
| Bredd | 190 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Serie | Perstorp |
| Tjocklek | 8 mm |
| Antal | 1,596 m²/frp |
| Antal | 7 st/frp |
| Fog | Uniclic |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Antistatisk | Nej |
| Imitation | Ek |
| Typ | Laminatgolv |
| Nyans | Ljust |
| Yta | Matt |
| Tillverkarens Art.Nr. | L0352-01819 |
| Garanti | Livstid |
| EAN-nr | 5401013264253 |


