Målarrulle Home It Med Bricka 10 cm
109 kr

Med Bricka 10 cm
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Denna akrylrulle är perfekt för målning av lätt grova ytor. Den ger en jämn och konsekvent applicering av färg och säkerställer ett snyggt och professionellt resultat varje gång.
Varumärke
Home itBeskrivning
Denna akrylrulle är perfekt för målning av lätt grova ytor. Den ger en jämn och konsekvent applicering av färg och säkerställer ett snyggt och professionellt resultat varje gång.
Hög kvalitet och effektiv applicering
Rullen är tillverkad i robusta material som gör det enkelt att hantera färgen. Den fördelar färgen jämnt och effektivt, vilket gör akrylrullen till ett oumbärligt verktyg för alla målningsprojekt.
Komplett set för enkel användning
- 1 st rullehandtag med runt grepp och ovalt hål för förlängningsskaft
- 1 st akrylrulle, 10 cm
- 1 st svart målarbricka
- Material: PP, PET och akryl
- Färg: röd och blå
Rullen är tillverkad i robusta material som gör det enkelt att hantera färgen. Den fördelar färgen jämnt och effektivt, vilket gör akrylrullen till ett oumbärligt verktyg för alla målningsprojekt.
Komplett set för enkel användning
- 1 st rullehandtag med runt grepp och ovalt hål för förlängningsskaft
- 1 st akrylrulle, 10 cm
- 1 st svart målarbricka
- Material: PP, PET och akryl
- Färg: röd och blå
Egenskaper
| Varumärke | Home it |
| Art.Nr. | 38390 |
| Typ | Målarrulle |
| Bredd | 152 mm |
| Längd | 63 mm |
| Vikt | 0,23 kg |
| Färg | Röd |
| Höjd | 295 mm |
| EAN-nr | 5708614383902 |
