Träolja Hillerstorp Kinesisk1 Liter
299 kr

Kinesisk
1 Liter
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träolja Kinesisk från Hillerstorp är en träolja för att behandla dina trämöbler. Läs Hillerstorps skötselråd. Förlj anvisningarna på etiketten.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Träolja Kinesisk från Hillerstorp är en träolja för att behandla dina trämöbler. Läs Hillerstorps skötselråd. Förlj anvisningarna på etiketten.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 961 |
| Produkttyp | Skötselprodukter |
| Material | Olja |
| Serie | Träolja |
| Montering | Nej |
| Bredd | 350 mm |
| Längd | 220 mm |
| Volym | 1 l |
| Höjd | 140 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Tjocklek | 140 mm |
| EAN-nr | 7392137459015 |
