Barntapet Galerie Wallcoverings Just 4 Kids II G56535
599 kr
469 krSpara 22 %Kampanjtom 30/4

Just 4 Kids II G56535
469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Barntapet Galerie Wallcoverings Just 4 Kids II G56535. Skapa ett lekfullt utrymme med stil för barn i alla åldrar! Inspireras av allt från cirkus, enhörningar, ballerinor, elefanter, fåglar, bilar och ballonger till prickar, stjärnor, moln och ränder. Roligt och snyggt för alla små och stora personligheter.
Varumärke
Galerie WallcoveringsBeskrivning
Barntapet Galerie Wallcoverings Just 4 Kids II G56535. Skapa ett lekfullt utrymme med stil för barn i alla åldrar! Inspireras av allt från cirkus, enhörningar, ballerinor, elefanter, fåglar, bilar och ballonger till prickar, stjärnor, moln och ränder. Roligt och snyggt för alla små och stora personligheter.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Galerie Wallcoverings |
| Art.Nr. | G56535 |
| Kollektion | Just 4 Kids II |
| Färg | Beige, Vit |
| Mönster | Barn, Stormönstrad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | 68 cm Förskjuten |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Barntapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5055430065353 |
