Barntapet Galerie Wallcoverings Tiny Tots 2 G78394
Rek. pris 599 kr
450 kr
Se priset!

Tiny Tots 2 G78394
450 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En rutig tapet perfekt för barnrummet i färgerna grått och vitt. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
Varumärke
Galerie WallcoveringsBeskrivning
En rutig tapet perfekt för barnrummet i färgerna grått och vitt. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Galerie Wallcoverings |
| Art.Nr. | G78394 |
| Kollektion | Tiny Tots 2 |
| Färg | Grå |
| Mönster | Rutig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 8,8 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Barntapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5055430083944 |

