Barntapet Galerie Wallcoverings Tiny Tots 2 G78417
Rek. pris 599 kr
450 kr
Se priset!

Tiny Tots 2 G78417
450 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En grå/beige barntapet med bruna, beiga och gråa motiv av olika fordon så som båtar, bilar och helikoptrar. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
Varumärke
Galerie WallcoveringsBeskrivning
En grå/beige barntapet med bruna, beiga och gråa motiv av olika fordon så som båtar, bilar och helikoptrar. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Galerie Wallcoverings |
| Art.Nr. | G78417 |
| Kollektion | Tiny Tots 2 |
| Färg | Brun |
| Mönster | Stormönstrad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | 53 cm Förskjuten |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Barntapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5055430084170 |

