Tapet Art For The Home Betong 5627326
609 kr
429 krSpara 30 %Kampanj28 tim kvar!

Betong 5627326
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Art for the Home erbjuder fototapeter för alla typer av interiör. Art for the Home har ett brett sortiment av fototapeter i sitt sortiment. Stilen på Art for the home tapeter är många och de flesta hittar en tapet ur deras utbud.
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Art for the Home erbjuder fototapeter för alla typer av interiör. Art for the Home har ett brett sortiment av fototapeter i sitt sortiment. Stilen på Art for the home tapeter är många och de flesta hittar en tapet ur deras utbud.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 5627326 |
| Utförande | Non Woven |
| Mönster | Enfärgad |
| Typ | Enfargade tapeter |
| Kollektion | Art For The Home |
| Färg | Grå |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10 m |
| Mönsterpassning | Ja |
| Bredd | 52 cm |
| EAN-nr | 5400107692033 |


