Tapet Arthouse Fantasia Second Edition 400676
319 kr

Fantasia Second Edition 400676
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ArthouseBeskrivning
Vacker och flexibel rosa tapet med inslag av skimrande silver som ger intrycket av linnestruktur.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Arthouse |
| Art.Nr. | 400676 |
| Kollektion | Fantasia Second Edition |
| Färg | Rosa |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Papper |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5050192676045 |




