Tapet Arthouse Fantasia Second Edition 407109
319 kr
239 krSpara 25 %Kampanjtom 30/4

Fantasia Second Edition 407109
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Denna naturfärgade tapet ger intryck av linnetextur och gör sig bra i de flesta rum i hemmet. Det är en tacksam tapet då den passar bra tillsammans med många olika färgskalor och stilar.
Varumärke
ArthouseBeskrivning
Denna naturfärgade tapet ger intryck av linnetextur och gör sig bra i de flesta rum i hemmet. Det är en tacksam tapet då den passar bra tillsammans med många olika färgskalor och stilar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Arthouse |
| Art.Nr. | 407109 |
| Kollektion | Fantasia Second Edition |
| Färg | Beige |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Papper |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5050192901741 |



