Tapet Boråstapeter Anemone 6973
1 099 kr

Anemone 6973
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den ljusa, blommiga tapeten Anemone har ett luftigt, rytmiskt mönster av söta små sippor på enfärgad botten. Fin i sig själv, men passar även bra till en bröstpanel. Det pudriga limtrycket ger tapeten en matt, levande yta.Här ser du tapeten Anemone med pudrigt rosa blommor och olivgröna blad på cremefärgad botten. Söt, romantisk och tidlös.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Den ljusa, blommiga tapeten Anemone har ett luftigt, rytmiskt mönster av söta små sippor på enfärgad botten. Fin i sig själv, men passar även bra till en bröstpanel. Det pudriga limtrycket ger tapeten en matt, levande yta.Här ser du tapeten Anemone med pudrigt rosa blommor och olivgröna blad på cremefärgad botten. Söt, romantisk och tidlös.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 6973 |
| Kollektion | Österlen wallp. |
| Färg | Rosa |
| Mönster | Blommiga, Småmönstrade |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Straight |
| Typ | Tapet |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterstorlek | 10,6 cm |
| EAN-nr | 7320094051164 |


