Tapet Boråstapeter Canvas Celadon 6131
499 kr

Canvas Celadon 6131
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den enfärgade tapeten Canvas Celadon går i en underbart mild och behaglig grönblå ton som ibland även kallas VerdiGris – en dämpad, vilsam nyans som andas naturlig harmoni. Tapeten är tryckt med en diskret, textilliknande struktur som ger ytan ett mjukt, levande uttryck och en sofistikerad, klädd look.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Den enfärgade tapeten Canvas Celadon går i en underbart mild och behaglig grönblå ton som ibland även kallas VerdiGris – en dämpad, vilsam nyans som andas naturlig harmoni. Tapeten är tryckt med en diskret, textilliknande struktur som ger ytan ett mjukt, levande uttryck och en sofistikerad, klädd look.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 6131 |
| Kollektion | Shades Wallp. |
| Färg | Blå |
| Mönster | Enfärgade, Yta/struktur/textil |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Random |
| Typ | Tapet |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterstorlek | 0 cm |
| EAN-nr | 7320094050501 |

