Tapet Boråstapeter Charlie 6252
699 kr

Charlie 6252
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En handritad tapet för barnrummet där ekorrar samlar ekollon, gungar och hänger uppochner. Kontrasterna, detaljerna och färgrikedomen får fantasin att flöda i detta berättande mönster, skapat av Boråstapeters Designstudio. Här med mörk botten som gör det mysigt och lekfullt i barnrummet.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
En handritad tapet för barnrummet där ekorrar samlar ekollon, gungar och hänger uppochner. Kontrasterna, detaljerna och färgrikedomen får fantasin att flöda i detta berättande mönster, skapat av Boråstapeters Designstudio. Här med mörk botten som gör det mysigt och lekfullt i barnrummet.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 6252 |
| Kollektion | Scandinavian designers mini |
| Färg | Multi |
| Mönster | Barn, Färgglada, Djur & Fåglar |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Half drop |
| Typ | Tapet |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094021334 |



