Tapet Boråstapeter Fairyland Kingdom of the Willow 8144
519 kr
509 krSänkt pris!

Fairyland Kingdom of the Willow 8144
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Barntapeten Kingdom of the Willow pryds av ett handritat mönster fullt av spännande detaljer. På håll ser du slottet och det väldiga pilträdet.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Barntapeten Kingdom of the Willow pryds av ett handritat mönster fullt av spännande detaljer. På håll ser du slottet och det väldiga pilträdet.
Tittar du närmare framträder draken, riddaren, prinsessan och mängder av andra detaljer. Välkommen till ett magiskt kungarike!Här är tapeten Kingdom of the Willow limtryckt i en varm, friskt grön nyans på vår äggskalsvita Pigment-botten.
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 8144 |
| Kollektion | Fairyland |
| Mönster | Barn, Djur & Fåglar, Grönska/natur |
| Utförande | Easy-Up |
| Mönsterpassning | Halvförsatt |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| Bredd | 530 mm |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094052925 |



