Tapet Boråstapeter Ferns 7789
699 kr

Ferns 7789
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den ljusa tapeten Ferns täcks av ett vindlande mönster av ormbunkar, målat för hand med pensel och tusch för härligt liv och djup. Ett storskaligt och kraftfullt mönster som ändå känns lugnt och välbalanserat på väggen.Här ser du den mönstrade tapeten Ferns i en ljus, neutral färgskala med beige bladverk på cremevit botten.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Den ljusa tapeten Ferns täcks av ett vindlande mönster av ormbunkar, målat för hand med pensel och tusch för härligt liv och djup. Ett storskaligt och kraftfullt mönster som ändå känns lugnt och välbalanserat på väggen.Här ser du den mönstrade tapeten Ferns i en ljus, neutral färgskala med beige bladverk på cremevit botten.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 7789 |
| Kollektion | Adorn Wallp. |
| Färg | Beige |
| Mönster | Modern |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Half drop |
| Typ | Tapet |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094052000 |


