Tapet Boråstapeter Shades Rhodonite 6102
499 kr

Shades Rhodonite 6102
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sofistikerade Shades Rhodonite är en enfärgad tapet i en klassisk, milt rosa ton som känns både mjuk och elegant. Tapeten trycks med flera närliggande färger lager på lager för att få fram en väl balanserad nyans som känns djup och levande och gör sig bra på vägg. Den vackert patinerade ytan skapar en avslappnad och inbjudande atmosfär.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Sofistikerade Shades Rhodonite är en enfärgad tapet i en klassisk, milt rosa ton som känns både mjuk och elegant. Tapeten trycks med flera närliggande färger lager på lager för att få fram en väl balanserad nyans som känns djup och levande och gör sig bra på vägg. Den vackert patinerade ytan skapar en avslappnad och inbjudande atmosfär.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 6102 |
| Kollektion | Shades Wallp. |
| Färg | Rosa |
| Mönster | Enfärgade, Yta/struktur/textil |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Random |
| Typ | Tapet |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterstorlek | 0 cm |
| EAN-nr | 7320094050273 |






