Tapet Boråstapeter Zen 4732
699 kr

Zen 4732
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Zen är en lugn, grafisk tapet skapad med inspiration från traditionella, japanska zenträdgårdar där sanden krattas i just sådana här böljande mönster. Tapeten är också tryckt med en diskret, taktil sandstruktur som ihop med de mjuka linjerna skapar en harmonisk helhet på väggen. Vackert och vilsamt. Här går tapeten Zen i en sval, beige färgskala som drar lite åt grått.
Varumärke
BoråstapeterBeskrivning
Zen är en lugn, grafisk tapet skapad med inspiration från traditionella, japanska zenträdgårdar där sanden krattas i just sådana här böljande mönster. Tapeten är också tryckt med en diskret, taktil sandstruktur som ihop med de mjuka linjerna skapar en harmonisk helhet på väggen. Vackert och vilsamt. Här går tapeten Zen i en sval, beige färgskala som drar lite åt grått.
LIM TYP: Non-Woven
Egenskaper
| Varumärke | Boråstapeter |
| Art.Nr. | 4732 |
| Kollektion | Graphics wallp. |
| Färg | Beige |
| Mönster | Grafiska |
| Utförande | Easy-Up |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Straight |
| Typ | Tapet |
| Brandklass | B-s1,d0 |
| Längd | 10,05 m |
| Mönsterstorlek | 53 cm |
| EAN-nr | 7320094048966 |


