Tapet Decor Maison Eden Clambering Plants Mörkbrun
Rek. pris 411 kr
399 kr
389 krSänkt pris!

Eden Clambering Plants Mörkbrun
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Eden från Decor Maison hämtade inspiration från naturen. Trädgårdsmotiv har gamla anor inom såväl konst som inredning. Färgskalan är sober, den går från tidig morgondagg till midnatt.
Varumärke
Decor MaisonBeskrivning
Eden från Decor Maison hämtade inspiration från naturen. Trädgårdsmotiv har gamla anor inom såväl konst som inredning. Färgskalan är sober, den går från tidig morgondagg till midnatt.
Åtgång 4 hela våder/rulle vid normal takhöjd (2,4 m).
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Decor Maison |
| Art.Nr. | 3317 |
| Kollektion | Eden |
| Färg | Mörkbrun |
| Mönster | Småmönstrad |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Non Woven |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 7340020804930 |


