Tapet Decor Maison Queen Antoinette Beige
Rek. pris 565 kr
549 kr
539 krSänkt pris!

Queen Antoinette Beige
539 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Queen från Decor Maison värdesätter traditioner samtidigt förnyelse hyllas. Nutida mönster inspirerade av drottningar från förr tryckta med traditionellt och genuint limtryck.
Varumärke
Decor MaisonBeskrivning
Queen från Decor Maison värdesätter traditioner samtidigt förnyelse hyllas. Nutida mönster inspirerade av drottningar från förr tryckta med traditionellt och genuint limtryck.
Åtgång 3 hela våder/rulle vid normal takhöjd (2,4 m).
Egenskaper
| Varumärke | Decor Maison |
| Art.Nr. | 3239 |
| Kollektion | Queen |
| Färg | Beige |
| Mönster | Stormönstrad |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | 26,5 cm, Rak |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Non Woven |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 7340020804350 |
