Tapet Decor Maison Queen Snowwhite Brons
Rek. pris 638 kr
619 kr
609 krSänkt pris!

Queen Snowwhite Brons
609 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Queen från Decor Maison värdesätter traditioner samtidigt förnyelse hyllas. Nutida mönster inspirerade av drottningar från förr tryckta med traditionellt och genuint limtryck.
Varumärke
Decor MaisonBeskrivning
Queen från Decor Maison värdesätter traditioner samtidigt förnyelse hyllas. Nutida mönster inspirerade av drottningar från förr tryckta med traditionellt och genuint limtryck.
Åtgång 3 hela våder/rulle vid normal takhöjd (2,4 m).
Egenskaper
| Varumärke | Decor Maison |
| Art.Nr. | 3233 |
| Kollektion | Queen |
| Färg | Brons |
| Mönster | Djur/Natur |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | 53 cm, Förskjuten |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Non Woven |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 7340020804282 |
