Tapet Decor Maison Silva 5372-1
Rek. pris 550 kr
412 kr
Se priset!

Silva 5372-1
412 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En retroinspirerad och romantisk tapet med tätt mönster av blommor och blad i gråa färger. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
Varumärke
Decor MaisonBeskrivning
En retroinspirerad och romantisk tapet med tätt mönster av blommor och blad i gråa färger. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Decor Maison |
| Art.Nr. | 5372-1 |
| Kollektion | Silva |
| Färg | Grå |
| Mönster | Blommig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 26,5 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 6417271537212 |
