Tapet Ferm Living Ferm Living 155
Rek. pris 855 kr
622 kr

Ferm Living 155
622 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tapet Ferm Living Ferm Living 155. Ferm Living inspireras av skandinaviska designtraditioner med retrokänsla, dock med en egen grafisk touch.
Varumärke
Ferm LivingBeskrivning
Tapet Ferm Living Ferm Living 155. Ferm Living inspireras av skandinaviska designtraditioner med retrokänsla, dock med en egen grafisk touch.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Ferm Living |
| Art.Nr. | 155 |
| Kollektion | Ferm Living |
| Färg | Grå |
| Mönster | Sten/Trä |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | 53 cm Förskjuten |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5704723001553 |


