Tapet Ferm Living Ferm Living 510
Rek. pris 855 kr
560 kr
Se priset!

Ferm Living 510
560 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tapet Ferm Living Ferm Living 510. Ferm Living inspireras av skandinaviska designtraditioner med retrokänsla, dock med en egen grafisk touch.
Varumärke
Ferm LivingBeskrivning
Tapet Ferm Living Ferm Living 510. Ferm Living inspireras av skandinaviska designtraditioner med retrokänsla, dock med en egen grafisk touch.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Ferm Living |
| Art.Nr. | 510 |
| Kollektion | Ferm Living |
| Färg | Grön, Orange |
| Mönster | Djur/Natur |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak passning 17,6 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5704723005100 |

