Tapet Ferm Living Forest 524
855 kr

Forest 524
855 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ferm Living inspireras av skandinaviska designtraditioner med retrokänsla, dock med en egen grafisk touch.
Varumärke
Ferm LivingBeskrivning
Ferm Living inspireras av skandinaviska designtraditioner med retrokänsla, dock med en egen grafisk touch.
Övrigt
Mönsterpassning: Rak
Åtgång: 1 rulle räcker till 3 våder om du har 2,40 m i takhöjd
Material: Nonwoven
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Mönsterpassning: Rak
Åtgång: 1 rulle räcker till 3 våder om du har 2,40 m i takhöjd
Material: Nonwoven
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Recensioner
Liv J WVerifierad köpare
för 8 år sedanEn väldigt fin tapet till barnrummet men tapeten är gul och rosa vilken inte framgår på bilder eller i text. Vi blev nöjda ändå men det borde stå gul, vit och rosa i texten.
+ Fin tapet
- Tapeten är gul och rosa vilken inte framgår på bilder eller i text. Vi blev nöjda ändå men det borde stå gul, vit och rosa i texten.
Egenskaper
| Varumärke | Ferm Living |
| Art.Nr. | 524 |
| Kollektion | Ferm Living |
| Färg | Gul/Vit |
| Mönster | Mönstrad |
| Utförande | EasyUp |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak mönsterpassning med en mönsterhöjd på 53cm |
| Produkttyp | Barntapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5704723002246 |

