Tapet Fresco Glasfiberväv GVK058-25 EasyUp, Enfärgad Vit
1 699 kr
Se priset!

Glasfiberväv GVK058-25 EasyUp, Enfärgad Vit
1 699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tapet från Fresco. Glasfibertapet är ett hållbart material som är enkelt att måla. Kan fästas på målade, tapetserade och putsade ytor samt på gipsskivor. Mycket starkt skydd och armering av väggen mot slag, stötar, sprickor, brand, vatten, fukt och mögel. Tapeten har dessutom ett flamsäkert ytskikt vilket ger ett visst brandskydd.
Varumärke
FrescoBeskrivning
Tapet från Fresco. Glasfibertapet är ett hållbart material som är enkelt att måla. Kan fästas på målade, tapetserade och putsade ytor samt på gipsskivor. Mycket starkt skydd och armering av väggen mot slag, stötar, sprickor, brand, vatten, fukt och mögel. Tapeten har dessutom ett flamsäkert ytskikt vilket ger ett visst brandskydd.
Specifikationer
- För tak och väggar i torra utrymmen
- Snabb och enkel uppsättning
- Ommålningsbar
- Enkel att rengöra
Fördelar: Tapet Fresco Glasfiberväv GVK058-25 EasyUp, Enfärgad Vit
- Starkt skydd mot slag och stötar
- Flamsäkert för ökat brandskydd
- Snabb och enkel uppsättning
Fördelar: Tapet Fresco Glasfiberväv GVK058-25 EasyUp, Enfärgad Vit
- Starkt skydd mot slag och stötar
- Flamsäkert för ökat brandskydd
- Snabb och enkel uppsättning
- För tak och väggar i torra utrymmen
- Snabb och enkel uppsättning
- Ommålningsbar
- Enkel att rengöra
Fördelar: Tapet Fresco Glasfiberväv GVK058-25 EasyUp, Enfärgad Vit
- Starkt skydd mot slag och stötar
- Flamsäkert för ökat brandskydd
- Snabb och enkel uppsättning
Fördelar: Tapet Fresco Glasfiberväv GVK058-25 EasyUp, Enfärgad Vit
- Starkt skydd mot slag och stötar
- Flamsäkert för ökat brandskydd
- Snabb och enkel uppsättning
Egenskaper
| Varumärke | Fresco |
| Art.Nr. | GVK058-25 |
| Färg | Vit |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | EasyUp |
| Bredd | 100 cm |
| Längd | 2500 cm |
| Åtgång | 10 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Stil | Modern |
| Material | Vlies |
| EAN-nr | 8711444965757 |

