Tapet Galerie Wallcoverings Mansion G67643
595 kr
509 krSpara 14 %Kampanj

Mansion G67643
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tapet Galerie Wallcoverings Mansion G67643 är en tapet som tillhör den populära tapetkollektionen Mansion.
Varumärke
Galerie WallcoveringsBeskrivning
Tapet Galerie Wallcoverings Mansion G67643 är en tapet som tillhör den populära tapetkollektionen Mansion.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Galerie Wallcoverings |
| Art.Nr. | G67643 |
| Kollektion | Mansion aug 17 |
| Färg | Gul, Röd |
| Mönster | Randig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | 53 cm Förskjuten |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5055430076434 |
