Tapet Galerie Wallcoverings Mansion G67663
605 kr
595 krSänkt pris!

Mansion G67663
595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tapet Galerie Wallcoverings Mansion G67663 är en tapet som tillhör den populära tapetkollektionen Mansion.
Varumärke
Galerie WallcoveringsBeskrivning
Tapet Galerie Wallcoverings Mansion G67663 är en tapet som tillhör den populära tapetkollektionen Mansion.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Galerie Wallcoverings |
| Art.Nr. | G67663 |
| Kollektion | Mansion aug 17 |
| Färg | Rosa |
| Mönster | Småmönstrad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | 53 cm Förskjuten |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5055430076632 |
