Tapet GrandecoLife Malika 170705
Rek. pris 599 kr
449 kr
Se priset!

Malika 170705
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En blå tapet där tropiska palmblad skapar en underbar känsla i rummet. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
Varumärke
GrandecoLifeBeskrivning
En blå tapet där tropiska palmblad skapar en underbar känsla i rummet. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | GrandecoLife |
| Art.Nr. | 170705 |
| Kollektion | Malika |
| Färg | Flerfärgad |
| Mönster | Djur/Natur |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5411012463083 |
