Tapet GrandecoLife Malika 171804
599 kr

Malika 171804
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en ombonad känsla i hemmet genom denna tapet med motiv av blommor och blad i vitt mot en orange bakgrund. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
Varumärke
GrandecoLifeBeskrivning
Skapa en ombonad känsla i hemmet genom denna tapet med motiv av blommor och blad i vitt mot en orange bakgrund. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | GrandecoLife |
| Art.Nr. | 171804 |
| Kollektion | Malika |
| Färg | Orange |
| Mönster | Stormönstrad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5411012465162 |
