Tapet GrandecoLife Malika A47507
Rek. pris 549 kr
412 kr
Se priset!

Malika A47507
412 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Grå tapet i rombmönster med struktur. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
Varumärke
GrandecoLifeBeskrivning
Grå tapet i rombmönster med struktur. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | GrandecoLife |
| Art.Nr. | A47507 |
| Kollektion | Malika |
| Färg | Beige |
| Mönster | Rutig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 64 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5411012464110 |
