Tapet GrandecoLife Malika A47706
549 kr

Malika A47706
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Älskar du att resa och utforska? Är du ute efter en naturlig men elegant inredning? Tapeten Gold Leaf är precis vad du behöver: ett perfekt balanserat val. Bladmönstret upprepas över tapeten och avslutas med guldglitter, vilket ger den en stilren touch.
Varumärke
GrandecoLifeBeskrivning
Älskar du att resa och utforska? Är du ute efter en naturlig men elegant inredning? Tapeten Gold Leaf är precis vad du behöver: ett perfekt balanserat val. Bladmönstret upprepas över tapeten och avslutas med guldglitter, vilket ger den en stilren touch.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | GrandecoLife |
| Art.Nr. | A47706 |
| Kollektion | Malika |
| Färg | Beige |
| Mönster | Stormönstrad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5411012464172 |
