Tapet GrandecoLife Malika A50601
599 kr

Malika A50601
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tapeten Dufy är ett djärvt geometriskt mönster från Malika-kollektionen. Denna tapet är inspirerad av den moderna stilen från mitten av 1900-talet och fångar blickarna tack vare sin slående grafiska och färgglada design.
Varumärke
GrandecoLifeBeskrivning
Tapeten Dufy är ett djärvt geometriskt mönster från Malika-kollektionen. Denna tapet är inspirerad av den moderna stilen från mitten av 1900-talet och fångar blickarna tack vare sin slående grafiska och färgglada design.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Recensioner
Elisabet Verifierad köpare
för 1 år sedanSnygg tapet med tjockare struktur. Svår att sköra men annars lätt att mönsterpassa.
+ Lätt att sätta upp
- Svår att skära
Egenskaper
| Varumärke | GrandecoLife |
| Art.Nr. | A50601 |
| Kollektion | Malika |
| Färg | Flerfärgad |
| Mönster | Grafisk |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 64 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5411012467753 |
