Tapet GrandecoLife Malika A51302
599 kr

Malika A51302
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elegant monokrom tropisk tapet. Tapeten Joelle är en pärla i ditt hem. Bladmönstret i silver och guld skiner med ett vackert ljus in i ditt hem. Denna tapet har en monokrom finish och finns i vitt, grönt och blått.
Varumärke
GrandecoLifeBeskrivning
Elegant monokrom tropisk tapet. Tapeten Joelle är en pärla i ditt hem. Bladmönstret i silver och guld skiner med ett vackert ljus in i ditt hem. Denna tapet har en monokrom finish och finns i vitt, grönt och blått.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | GrandecoLife |
| Art.Nr. | A51302 |
| Kollektion | Malika |
| Färg | Grön |
| Mönster | Djur/Natur |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5411012468590 |
