Tapet GrandecoLife Malika PP1104
549 kr

Malika PP1104
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GrandecoLifeBeskrivning
Denna enfärgade tapet har en fin tygstruktur som lätt kan kombineras med motiv från kollektionen.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | GrandecoLife |
| Art.Nr. | PP1104 |
| Kollektion | Malika |
| Färg | Grå |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Fri 0 cm |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5411012436056 |

