Tapet GrandecoLife Malika WL1101
649 kr

Malika WL1101
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dröm dig bort med denna avkopplande tapet med ett horisontellt bambumotiv. Tapeten Sumaya är berikad med guldaccenter och ger ett elegant intryck. De horisontella linjerna ger en optisk effekt som ger intrycket av mer utrymme.
Varumärke
GrandecoLifeBeskrivning
Dröm dig bort med denna avkopplande tapet med ett horisontellt bambumotiv. Tapeten Sumaya är berikad med guldaccenter och ger ett elegant intryck. De horisontella linjerna ger en optisk effekt som ger intrycket av mer utrymme.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | GrandecoLife |
| Art.Nr. | WL1101 |
| Kollektion | Malika |
| Färg | Grön |
| Mönster | Sten/Trä |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5411012473792 |
