Tapet GrandecoLife Malika WL2601
649 kr

Malika WL2601
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Denna geometriska tapet från Malika-kollektionen är inspirerad av Brooklyn Bridges former och nyanser. Kombinera detta motiv med enfärgade tapeter från kollektionen.
Varumärke
GrandecoLifeBeskrivning
Denna geometriska tapet från Malika-kollektionen är inspirerad av Brooklyn Bridges former och nyanser. Kombinera detta motiv med enfärgade tapeter från kollektionen.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | GrandecoLife |
| Art.Nr. | WL2601 |
| Kollektion | Malika |
| Färg | Grå |
| Mönster | Grafisk |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 32 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5411012475635 |
