Tapet GrandecoLife Malika WL3303
649 kr

Malika WL3303
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En slående fotografisk tegeleffekt med en djärv personlighet som garanterat kommer att göra ett slående intryck i varje rum. Denna tapet - Patchy Brick låter dig enkelt återskapa utseendet av tegelväggar i din inredning.
Varumärke
GrandecoLifeBeskrivning
En slående fotografisk tegeleffekt med en djärv personlighet som garanterat kommer att göra ett slående intryck i varje rum. Denna tapet - Patchy Brick låter dig enkelt återskapa utseendet av tegelväggar i din inredning.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | GrandecoLife |
| Art.Nr. | WL3303 |
| Kollektion | Malika |
| Färg | Grå |
| Mönster | Sten/Trä |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 64 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5411012470555 |
