Tapet Holden Dream Catcher Doodle White Neon Pink 13340
569 kr
426 krSpara 25 %Kampanj

Dream Catcher Doodle White Neon Pink 13340
426 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Doodle är ett lekfull design med mängder av härliga handgjorda klotter med neon element. Det är perfekt för att skapa en lekfull och barnslig stil som passar perfekt till många olika tillfällen. Så kom in i Doodle-världen och skapa din egen personliga stil!
Varumärke
HoldenBeskrivning
Doodle är ett lekfull design med mängder av härliga handgjorda klotter med neon element. Det är perfekt för att skapa en lekfull och barnslig stil som passar perfekt till många olika tillfällen. Så kom in i Doodle-världen och skapa din egen personliga stil!
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 13340 |
| Kollektion | Dream Catcher |
| Färg | Rosa |
| Mönster | Motiv/Text |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Papper |
| EAN-nr | 5022976133402 |
