Tapet Holden Dream Catcher Floral Fairies Pink 13211
569 kr
426 krSpara 25 %Kampanj

Dream Catcher Floral Fairies Pink 13211
426 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Floral Fairies är ett förtjusande mönster som innehåller ömsinta feer som gömmer sig mellan blomkronorna. Perfekt för mysiga och värmande inredning i både barnrum och tonårsrum.
Varumärke
HoldenBeskrivning
Floral Fairies är ett förtjusande mönster som innehåller ömsinta feer som gömmer sig mellan blomkronorna. Perfekt för mysiga och värmande inredning i både barnrum och tonårsrum.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Holden |
| Art.Nr. | 13211 |
| Kollektion | Dream Catcher |
| Färg | Rosa |
| Mönster | Stormönstrad |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Förskjuten 53 |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10 m |
| Material | Papper |
| EAN-nr | 5022976132115 |
